PRVA ON LINE KOLNICA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PRVA ON LINE KOLNICA

PETROVAČKA KOLNICA - mjesto na kom je počelo sve
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA

Go down 
+14
Grmecki vuk
Bančilo
LjuKra-100%Srbin
majstor.zare
antonusss
blazho
Ines
Vito-Brane
Smoljanac
mirko
latin
Kesho
NOVAK
vladoS
18 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorPoruka
mirko

mirko


Broj komentara : 79
Join date : 2008-01-28
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyTue May 06, 2008 9:25 pm

Ma nemas brige, i pet ako treba.

Samo mi se javi kad budes bio u BL, ako ides na Grmec, prolazis ovuda, da se nadjemo i da ti ih dam.

moj broj je 065 940 993

Cujemo se i vidimo
Na vrh Go down
http://www.aquatis.biz
Smoljanac

Smoljanac


Broj komentara : 63
Join date : 2008-02-02

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Karta više   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyMon May 12, 2008 12:30 am

Pozdrav !!!
Mirkane dogovoreno.
U petak ,ako Bog da ,popodne prolazim kroz BL pa se čujemo,da se nadjemo i da preuzmem karte !
Dvije su mi sasvim dovoljne ,i računam na to ...
Jedino ako gore na Grmeču nabasam na kakvog međeda koji je voljan pojaviti se među braćom,onda će mi trebati više.
Ako nas vrijeme posluži,trebali bi snimiti materijala gore, pa naporavimo jednu reportažu i stavimo na sajt...
U zdravlju...
Na vrh Go down
mirko

mirko


Broj komentara : 79
Join date : 2008-01-28
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Karta vise   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyWed May 14, 2008 9:21 am

Petrovcani se opet zajebali - podcijenili su broj mogućih gostiju i zakupili manju salu nego sto treba, tako da je opet pomama za kartama i mnogi ce izvisiti za nju.

Smoljanac, druze, ja sam u petak u Sarajevu, vracam se popodne, ne znam tacno kad, ali ti me nazovi pa cemo se nekako naci.

Ako ne u petak, onda u tvom povratku sa Grmeca.

I ne vodi medjede, nece biti karata.

Fino se provedi uz basu i kumpjere.
Na vrh Go down
http://www.aquatis.biz
Smoljanac

Smoljanac


Broj komentara : 63
Join date : 2008-02-02

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Sarajevo,ispod Trebevića,sad si varoš...   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyWed May 14, 2008 4:34 pm

Dogovoreno druze,ja sam ,ako Bog da oko sedmice u petak u BL, pa ako te nebude tamo onda u nedelju popodne u povratku.
Poslo sam ti jednom poruku neznam jeli stigla ,uglavnom cujemo se u petak, pa se dogovorimo.
Neznam kako cu objasniti međedima ,ako ih sretnem na Grmecu da nema karata ,da su neki drugi međedi zajebali ...
Jel zna neko ko svira i pjeva tamo na tom druzenju,osim Keše...
POZDRAV
Na vrh Go down
mirko

mirko


Broj komentara : 79
Join date : 2008-01-28
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyThu May 22, 2008 7:42 pm

Jedna fina vijest - izgleda da nece Kesho svirati na petrovackoj veceri Twisted Evil

Izvini komsho, nisam mogao odoliti. Wink

Smoljanac, ima li tih medjeda il' nema? Ima li slika sa Grmeca da kacimo?

Da nisi naletio na kakvu kolnicetinu gore i uslikao za pohvaliti se?

Ispeste li se gore, il' ste nalozili rostilj na vrijeme? Poznajuci Marica, ne bi me cudila takva promjena plana.

Salji slika ako imas.
Na vrh Go down
http://www.aquatis.biz
Smoljanac

Smoljanac


Broj komentara : 63
Join date : 2008-02-02

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Vr ovi i međedi   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyFri May 23, 2008 5:27 pm

Pozdrav !!!
Pa vako Mirkane druze,prosli smo dobro nije moglo bolje...
Popeli smo se na sam vr Grmeča na 1604 metra ,međeda nije bilo valjda još spavaju zimski san.Pomenuti lik je bez većih problema iznio svojih 120 kg na tu nadmorsku visinu, što bi bilo otprilike da se popo normalan čojek na Triglav ili na pola Himalaja đe se penjo onaj zmaj iz Titinog Drvara.
Sirovine za roštilj smo ostavili u podnožju planine ,da ne kažem u Smoljani ,i bile su gotove taman kad smo sišli.
A imali smo i nekih 30-ak litara piva Srbijanske proizvodnje,po imenu i prezimenu „ Jelen“
Ostalo se već naslućuje...
Slika imamo ,fala Bogu,kolko oćeš pa se dogovorimo da ih okačimo čim prije.
A kolnicu i pored najbolje volje i traženja nisam uspio pronaći u vascijeloj Smoljani.
One prijeratne su nestale,a ovim humanitarno -donatorskim organizacijama iz bijelog svijeta koje su obnavljale kuće nije bilo baš u opisu posla da rekonstruišu koju kolnicu.
Ali nikad se ne zna ,možda neđe nabasamo na koju...
Na vrh Go down
Smoljanac

Smoljanac


Broj komentara : 63
Join date : 2008-02-02

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Veče Petrovačko   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyMon May 26, 2008 3:15 pm

Alo ljudi jel preživio iko ovu noć zavičajnu u restoranu škole ugostiteljske,pa da se prijavi u kolnicu.
Ja bi reko da je bilo dobro,šta kažu organizatori jesu li zadovoljni i kolko je bilo ljudi ,valjda se može utvrditi približan broj po broju prodatih karata ,pojedenog mesa ,popitog piva i ostalih alkoholnih agregata .
Ja bi reko pet stotina najmanje....
Na vrh Go down
mirko

mirko


Broj komentara : 79
Join date : 2008-01-28
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Petrovacko   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyMon May 26, 2008 8:20 pm

400 dusha + 20 padobranaca

oko 400 KM u sanduku za humanitarnu akciju (manje od 1 KM po covjeku - velikodusni su petrovcani uvijek bili)

+ Vladin televizor

okvirni saldo u ciframa

pjanih glava nikad dosta

kao i mesa

jos se sabiraju utisci
Na vrh Go down
http://www.aquatis.biz
mirko

mirko


Broj komentara : 79
Join date : 2008-01-28
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Gasi!   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyTue Jun 10, 2008 10:46 am

Gasi kume forum, da nam ga ne ugase ovi sto ga daju dzabe, rece ljudi mi vam dali prostor, a vi nista.

Bolje da mi kazemo da smo odustali, da nam to vise ne treba, da necemo, nego da nas ljudi isceraju.

Mi cemo reci istinu, necemo se sramotiti.

Ovo je dokaz da Petrovcani i cyber space nemaju dodirnih tacaka.

Mi smo navikli na druzenje po kafanama.
Na vrh Go down
http://www.aquatis.biz
Smoljanac

Smoljanac


Broj komentara : 63
Join date : 2008-02-02

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Da platimo ,pa da idemo...   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyTue Jun 10, 2008 2:42 pm

Izgleda da je tako,Mirkane ,druže stari...
Interesantno da se dosta ljudi registrovalo na forumu,ali da napišu koju riječ-jok.
Zarašće kolnica u aptovinu i bujad,a ide ljeto i kosidba,zgodno je bilo pred kolnicom u ladu poklepati kosu,potkovati paripče,leći i odmoriti zeru kad ugrije zvjezdan...
E.....
Na vrh Go down
mirko

mirko


Broj komentara : 79
Join date : 2008-01-28
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyMon Jun 30, 2008 12:14 pm

Dje si Smoljanac, nema te ni za lijeka.

Vidim da se sunjas oko kolnice, gledas konje sa straparijade, al se ne javljas.

Nisi jedini, ima ih jos, ali niko ni da zucne.

Ne ujedam, ne galamim, mogu samo ponuditi čašicu rakije i pola kile razgovora.

Znam da je kosidba, nema se kade, ali uvece zera sjesti ispred kolnice, to se moze uvijek, vala.

Cujemo se i vidimo.
Na vrh Go down
http://www.aquatis.biz
mirko

mirko


Broj komentara : 79
Join date : 2008-01-28
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Kolnicari na Facebook-u   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptySat Aug 09, 2008 9:52 pm

Kolnicari,

Ima grupa Bosanski Petrovac na Facebook-u, pa se pridruzite, ako ocete.
Na vrh Go down
http://www.aquatis.biz
mirko

mirko


Broj komentara : 79
Join date : 2008-01-28
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Krnjeusa On-Line   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyThu Aug 14, 2008 12:18 pm

Stupili smo u kontakt sa bracom iz Krnjeuse na www.krnjeusa.com

Oni se tamo bas fino druze.
Na vrh Go down
http://www.aquatis.biz
antonusss

antonusss


Broj komentara : 1
Join date : 2008-08-31
Mjesto : SRBIJA

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Ima šanse   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptySun Aug 31, 2008 2:21 pm

Od kada su se to molim te lijepo udružili smoljanci i krnjeuščani,osim ono "budala iz smoljane i kurva iz krnjeuše" (to je prava kombinacija)? What a Face
Znači da možda i ima šanse za srpsko jedinstvo, HVALA Bilu Gejtsu jer sad mogu da se online druže smoljanci i krnjeuščani bez RAZBIJENIH glava !!! pig
Na vrh Go down
mirko

mirko


Broj komentara : 79
Join date : 2008-01-28
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Ima sanse   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyMon Sep 01, 2008 9:55 am

Pazi Antonusse,

Jos se nisu udruzili, ovo je prvi korak prema tome. Vidicemo sta ce biti.

Samo da ne bude razbijenih glava ovuda po forumu. Ili da ne iskoriste ovaj forum za zakazivanje fajta na nekoj od livada.
Na vrh Go down
http://www.aquatis.biz
majstor.zare




Broj komentara : 19
Join date : 2008-09-03

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: ej anton tusu   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyWed Sep 03, 2008 1:20 am

Alo antontusu ili ante tus , otkud tebi brada i vise brade kokarda ,a pameti niđe.Koja ti je to luda misao da su u Krnjeusi kurve, znas li ti sta je kurva ludo zagrebacka.Ubuduce kad nekog oces okarakterisati pođi iz kuce po redu i starini obrati se strini i razmisli sta se krije do bure.Ako poznas KEVONJU ILI KOLJEGANA posavetuj se sa njima sta je i ko je KRNJEUSA I KO SU KRNJEUSANI
Pozdrav kolnicarima iz Gradiske kolnice.
Na vrh Go down
LjuKra-100%Srbin

LjuKra-100%Srbin


Broj komentara : 7
Join date : 2008-09-09

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: pozdrav   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyTue Sep 09, 2008 7:47 pm

pozdrav
Na vrh Go down
LjuKra-100%Srbin

LjuKra-100%Srbin


Broj komentara : 7
Join date : 2008-09-09

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Dje ste braco napaćena   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyTue Sep 09, 2008 7:52 pm

Evo i mene braćo izbjeglička i povratnička.Imal ko iz Smoljane?
Imal onoga sina bludnoga sto ga napravi Dane Erceg,onog starijeg?
Na vrh Go down
Smoljanac

Smoljanac


Broj komentara : 63
Join date : 2008-02-02

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Evo mene (j)opet   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyTue Sep 09, 2008 11:11 pm

[b]POZDRAV !!!!
Ja sam mislio da ovoga više nema ,ni sajta ni foruma ,ali vidim Bogami da ima uljepšan sajt i više registrovanih ljudi na forumu.
Mirkane svaka čast !!!!
Biće i slika sa Crnog vra i ostalih .
Pozdrav za ovog -prethodnika -sa -dugackim -imenom,kao sto se vidi iz Imena ja sam sa pomenute destinacije sjeverno od Petrovca .
Da ti ko nije osto dužan ili da nijesi kome bio žirant ?????
Na vrh Go down
mirko

mirko


Broj komentara : 79
Join date : 2008-01-28
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyWed Sep 10, 2008 1:07 pm

Ooo, koga to opet vidimo u ovim kolnickim krajevima?

Pa dje si bio, Smoljanac, bez tebe odje pravo pustinja.

Daj te slike da ih mecem na site.

Aj prokomentarisi novi izgled sitea:

www.zavicajnoudruzenjepetrovac.com
Na vrh Go down
http://www.aquatis.biz
Bančilo

Bančilo


Broj komentara : 55
Join date : 2008-09-10

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Pozdrav   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyWed Sep 10, 2008 9:09 pm

Pozdrav Kolničarima cheers cheers
Na vrh Go down
NOVAK




Broj komentara : 8
Join date : 2008-01-29

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Ko je to zainteresovan za malog Daninog   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyThu Sep 11, 2008 12:18 pm

Ako se prestavis mozda se i vidimo.
Na vrh Go down
Bančilo

Bančilo


Broj komentara : 55
Join date : 2008-09-10

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyThu Sep 11, 2008 12:47 pm

znaš ti mene dobro ne moram se tebi prestavljati. A ako se vidimo sigurno ce nam oci pobijeliti id popijene pive.

Pozz od prvog pravog Krnjeuškog arheologa Very Happy
Na vrh Go down
Smoljanac

Smoljanac


Broj komentara : 63
Join date : 2008-02-02

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Evo mene   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyThu Sep 11, 2008 1:51 pm

Pozdrav tebi Mirkane i ostalim kolničarima ,novim i starim !
Tu sam ja bio ,samo nisam navraćo na sajt ,mislio sam da se to polako ugasilo,samo smo ja i ti u ono vrijeme posjećivali kolnicu.
Ali evo vidim oživjela kolnica pod jesen ,biće nešta od nas ,ako Bog da ...
Već sam te pohvalio za novi izgled i sadržaj sajta ,posebno slika na sajtu i na forumu,mada ima nekih zajebancija sa slovima sa kvačicama na nekim stranicama sajta (neznam jel to samo kod mene) ali ukupno je promjena za pohvalu...
Pozdrav i za ove nove na sajtu 100% Srbina i Bančila ,starog Krnjeuškog arheologa i forumaša sa „Grmeča „,“Krnjeuše“ i srodnih foruma .
Biće slika samo da ih malo razvrstam i sa Crnog vr¨a i iz Smoljane.
Nego šta ćemo za rakiju ,slabo su ove godine rodile šljive u zavičaju?????????
Na vrh Go down
Bančilo

Bančilo


Broj komentara : 55
Join date : 2008-09-10

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 EmptyThu Sep 11, 2008 2:27 pm

bice valjda te rakijestine, ako nije rodlio u Smoljani mozda je na nekom drugom mjestu. A mozda bi se trebalo vatiti asova pa otici tamo u Suvaju,do Gutese, vjerovatno bi se moglo iskopati kakve stoljetne rakijestine.

Ima ja nos za te stvari Laughing Laughing
Na vrh Go down
Sponsored content





PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA
Na vrh 
Stranica 3/8Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» SLIKE KOLNICA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PRVA ON LINE KOLNICA :: Your first category :: Your first forum-
Idi na: