PRVA ON LINE KOLNICA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PRVA ON LINE KOLNICA

PETROVAČKA KOLNICA - mjesto na kom je počelo sve
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA

Go down 
+14
Grmecki vuk
Bančilo
LjuKra-100%Srbin
majstor.zare
antonusss
blazho
Ines
Vito-Brane
Smoljanac
mirko
latin
Kesho
NOVAK
vladoS
18 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorPoruka
vladoS

vladoS


Broj komentara : 17
Join date : 2008-01-28

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyTue Jan 29, 2008 5:51 pm

pa dobro došao Novače....stari KOLNIČARU
Na vrh Go down
NOVAK




Broj komentara : 8
Join date : 2008-01-29

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyTue Jan 29, 2008 6:18 pm

Ja nisam siguran kolko smo mi iz Krnjeuse obrazovati kompijuterski ali dobro je dok imamo tako jake komsije
Na vrh Go down
vladoS

vladoS


Broj komentara : 17
Join date : 2008-01-28

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyTue Jan 29, 2008 6:23 pm

Moj Novače,

bilo kako bilo kolnica radi, a vidim i mi baratmo ovijem kompujtorima, ko pravi.

Ako još ko od "petrovčana" ima mail pošalji link za ovu kolnicu pa da malo prebacimo po koju.
Na vrh Go down
NOVAK




Broj komentara : 8
Join date : 2008-01-29

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyWed Jan 30, 2008 10:56 am

Ocu Moj Vlado rodjeni brate od strica rastrubiti na sva zvona odje u prestolnici i malo sire (recimo da pokrijemo ravnicarske krajeve)
Na vrh Go down
Kesho

Kesho


Broj komentara : 26
Join date : 2008-01-30
Age : 48
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Nono druže obiđi nam Vukov spomeni   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyWed Jan 30, 2008 2:31 pm

Kolnica je mjesto gdje se čuvaju namašćeni točkovi, rude, vagiri, ajmovi, kajase, a ponekad i kom od šljiva, strunjica, neke stare daske koje samo kupe prašinu i ne služe ničemu. Ponekad se tu i mačka znala okotiti...
Bar tako je bilo u Medenom polju, a za krnjeušu ne znam... Laughing
Na vrh Go down
vladoS

vladoS


Broj komentara : 17
Join date : 2008-01-28

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyWed Jan 30, 2008 2:35 pm

E pa dragi moji kolničari, kad smo se ovako lepo našli, a imamo sve preduzslove (mislim na STP) možemo i zapjevati, da ne kažem zagroktiti.....stari hit od naših sugrađana, Joše i Mić, a Boga mi i Mahe

u četri sammmmmmmmmm jjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaa, sinaaaaaaaaaaa u školuuuuuuuuuuuuu spremmmmmammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, ali majjjjjjjjjjjjjkeeeeeeeeeeeeeeee neeeemmaaaaaa,

da volimmmmmmmmmmmmmm druuuuuguuuuu neeee moggguuuuuuu

.....
Na vrh Go down
Kesho

Kesho


Broj komentara : 26
Join date : 2008-01-30
Age : 48
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Song   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyWed Jan 30, 2008 2:37 pm

Neeeeeeeeeeeeemaaaaaaaa raaaaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaa
beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzz Vrrrrrrrtooooooočččkkkkkiiiiihhhh jjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjaaaaaaaaa What a Face
Na vrh Go down
NOVAK




Broj komentara : 8
Join date : 2008-01-29

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyWed Jan 30, 2008 2:41 pm

Nisam siguran za tockove pomalo za macke, ali kod nas u Krnjeusi su se tamo pravila djeca.(tako mi je prico pokojni stric)
Na vrh Go down
Kesho

Kesho


Broj komentara : 26
Join date : 2008-01-30
Age : 48
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Pa sad..   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyWed Jan 30, 2008 2:50 pm

Smile Nebi di znao kazati jel toga bilo kod nas, ali s obzirom da mi je đed imo dvanestero đece, sve su prilike da je tu bilo i takvih rabota. Vjerovatnoća je na mojoj strani tongue
Nego eda li Mile?
Na vrh Go down
latin

latin


Broj komentara : 1
Join date : 2008-01-30

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: kmeči mi kompjutor   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyWed Jan 30, 2008 3:00 pm

Na vrh Go down
Kesho

Kesho


Broj komentara : 26
Join date : 2008-01-30
Age : 48
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Kmeči li   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyWed Jan 30, 2008 3:02 pm

Dobro je dok ne zapjeva. A kad počne da se dimi više neće ni da kmekne!!!
Na vrh Go down
vladoS

vladoS


Broj komentara : 17
Join date : 2008-01-28

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyWed Jan 30, 2008 3:07 pm

Dajte malo ozbiljnosti ipak ovo je dokaz da smo i mi savladali osnove kompjutora
Na vrh Go down
NOVAK




Broj komentara : 8
Join date : 2008-01-29

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyWed Jan 30, 2008 3:10 pm

Mile je na rodnom pragu i mislim da posjecuje neke kolnice. Cesto je ovdje u prestolnici radi zajebancije itd. Moram li te ja opominjati ovo za djecu ili smo mi iz Krnjeuse kao i vavije na prvom mjestu (da ne kazem crne ovce)
Na vrh Go down
mirko

mirko


Broj komentara : 79
Join date : 2008-01-28
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyWed Jan 30, 2008 4:18 pm

Zastitni znak svake dobre kolnice je kolomast. Ako udjes u kolnicu i iz nje izadjes, a da se nisi zamaz'o sa kolomasti, il' kolnica ne valja il' nisi ni bio tamo.

A dobri kompjutori kmece, al samo ako ih stisnes dobro, min 8 sekundi, po mogucnosti SHIFT, CTRL nece da kmeci.
Na vrh Go down
http://www.aquatis.biz
Kesho

Kesho


Broj komentara : 26
Join date : 2008-01-30
Age : 48
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Ma biće djece   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyThu Jan 31, 2008 2:28 pm

Very Happy
Nono:
Ja sam svoje sačinio na kosovu, a dolje nema kolnica, tako da vi i dalje ostjete najprviji u kolničarenju,

Mirko:
Istina ti je ono za kolomast...
Na vrh Go down
vladoS

vladoS


Broj komentara : 17
Join date : 2008-01-28

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyThu Jan 31, 2008 2:44 pm

MA JELI TO RADE REPIJA, STRAI BRONJKO lol!
Na vrh Go down
Kesho

Kesho


Broj komentara : 26
Join date : 2008-01-30
Age : 48
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: ohooooooj   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyThu Jan 31, 2008 2:54 pm

Razz
Na vrh Go down
Smoljanac

Smoljanac


Broj komentara : 63
Join date : 2008-02-02

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Svaka čast za kolnicu   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptySat Feb 02, 2008 10:47 pm

Neznam sta bi reko...
Ko se ovog sjetio ogrijalo ga sunce,Bog mu dao...
I u Smoljani su ,Bogami,kolnice bile "tipske" sa ajmovima ,vagirima ,a o kolomasti i štokakvim obručovima i kojekavoj nepotrebnoj željezariji i drvenariji po ćoskovima da ne pričam...
Ja sam imo specijalnu kolnicu ,koja je valjda bila "kratka" ,pa je imala manju rupu na sredini zadnje strane kroz koju se progurala ruda od kola sa sve onim lancem na vrhu da bi kola mogla stati i vrata se zatvoriti.
I bila je vise kućarka pokrivena šimlom i na jednu vodu.
Na vrh Go down
Kesho

Kesho


Broj komentara : 26
Join date : 2008-01-30
Age : 48
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: I moja je bila na jednu vodu   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyMon Feb 04, 2008 1:42 pm

Kolnica mislim. Ali nije bila baš tako malena. affraid
I kod mene je bila ispod kućarka, a ne iznad, ali kao da je to bitno.
Važno je da mi imamo svoju kolnicu sada i ovdje, da se možemo zavući kad pada snijeg dok se peče rakija.
Na vrh Go down
mirko

mirko


Broj komentara : 79
Join date : 2008-01-28
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptySat Feb 09, 2008 12:41 pm

Nesto nam se ova online-kolnica umirila, uvatice se paucina i zaleći nesto.

Ide sezona pecenja rakije, pa ce valjda malo zivnuti.

Ako Keso i ja sjedemo u kolnicu, svi ce morati biti van i grijati se oko kotla. Stari Keso je jedno vrijeme mlatio glavom na nas dvojicu kako to ne valja, da smo pretjerali, ali je i on odustao.

Ime, moracemo nesto ciniti po tom pitanju.
Na vrh Go down
http://www.aquatis.biz
Smoljanac

Smoljanac


Broj komentara : 63
Join date : 2008-02-02

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptySat Feb 09, 2008 1:38 pm

Kesho (citat):
Kolnica mislim. Ali nije bila baš tako malena. affraid
I kod mene je bila ispod kućarka, a ne iznad, ali kao da je to bitno.
Važno je da mi imamo svoju kolnicu sada i ovdje, da se možemo zavući kad pada snijeg dok se peče rakija.
Kad malo bolje razmislim ,sve su kolnice uglavnom ,bar kod nas gore ,bile na jednu vodu i više ili niže kućarka .I bilo je lijepo peći rakiju pred kolnicom.Sjedeš ko čojek na ćok ,ponekad okreneš koji put da ne zagori kom ,popiješ koju čašu rakije...
Bolje je kad ima snijega ,onda moreš trpati snijeg u kacu ,da ladi ,netreba voda -divota božija .
Ja bi reko da smo nekad znali i ubaciti koji kumpjer u vatru ,pa zera zameziti uz rakiju...
Laughing
Na vrh Go down
Smoljanac

Smoljanac


Broj komentara : 63
Join date : 2008-02-02

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Đeste ljudi   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptySat Feb 16, 2008 9:09 pm

Pa dobro ljudi ,oce li iko naljeći u kolnicu da ispušimo cigar duvana i popijemo po rakiju,sjedim sam niđe nikog.Evo me pred kolnicom ljupam lješnike na nekakvom bukovom ćoku .Gledam iz Babina budžaka se namrgudilo,vrijeme će ,a ja mislio nastaviti koto peći ono nešta rakije ...
Na vrh Go down
mirko

mirko


Broj komentara : 79
Join date : 2008-01-28
Mjesto : Banja Luka

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptySun Feb 17, 2008 3:56 pm

Docu ti ja, ako ces pristaviti kot'o veceras. Ode danas u Osjecenicu za pasjom pameti, ako sta ulovim, mogli bi i meziti uz rakiju. Eto mene, samo da opremim konak.
Na vrh Go down
http://www.aquatis.biz
Vito-Brane




Broj komentara : 2
Join date : 2008-02-17

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: zdravo staro drustvo   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptySun Feb 17, 2008 7:00 pm

jocolor zdravo staro drustvo iz zgrade br15.mozda sam pogresio broj.ja se sjecam jedne kolnice iz kolunica gdje cmo nakacili lavor sto nam je bio kos.tu sam lupao banane mojoj braci brani zoranu i dusku a ispred skole isao sam da lupam banane vladimiru savicu. Basketball veliki pozdra mom prijatelju,nadam se da se ne ljuti.ako nadjem slike te kolnice poslacu.toliko za ovaj put mrzim da kucam.
Na vrh Go down
vladoS

vladoS


Broj komentara : 17
Join date : 2008-01-28

PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA EmptyMon Feb 18, 2008 1:18 pm

Pozdrav, mom velikom drugu Viktoru Balabanu, koji već 15-godina pokušava da ode u Kanadu, ali kao što sam mu i pre govorio nema od kanade ništa....
Adresa naše zgrade je bila Marka Jokića 31, a telefon 077/881-270

Pa majku mu Viktore gde si ti? kamo doći malo u naš novi zavičaj....

aj malo se otresi stolarskih radova i piši malo u ovu kolnicu....

reci mi vidiš li friza....
aj pozdrav,
Na vrh Go down
Sponsored content





PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA   PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA Empty

Na vrh Go down
 
PRVA PETROVAČKA ONLINE KOLNICA
Na vrh 
Stranica 1/8Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» SLIKE KOLNICA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PRVA ON LINE KOLNICA :: Your first category :: Your first forum-
Idi na: