PRVA ON LINE KOLNICA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PRVA ON LINE KOLNICA

PETROVAČKA KOLNICA - mjesto na kom je počelo sve
 
HomeHome  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Gornji, Donji i Građani

Go down 
+2
NONO
Kesho
6 posters
AutorPoruka
Kesho

Kesho


Broj komentara : 26
Join date : 2008-01-30
Age : 48
Mjesto : Banja Luka

Gornji, Donji i Građani Empty
KomentarNaslov komentara: Gornji, Donji i Građani   Gornji, Donji i Građani EmptyMon Feb 18, 2008 1:27 pm

Ima li neko ko je pripadao ovim grupacijama mladih entuzijasta u igranju fudbala, skakanju sa garaža, igranja "carstva" i "ganje", autića, klikera i sl... a?
Šta velite
Na vrh Go down
NONO




Broj komentara : 3
Join date : 2008-02-01

Gornji, Donji i Građani Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gornji, Donji i Građani   Gornji, Donji i Građani EmptyFri Feb 29, 2008 3:50 pm

ima evo ja?malo sam bio u gornjima malo u donjima....
Na vrh Go down
Vito-Brane




Broj komentara : 2
Join date : 2008-02-17

Gornji, Donji i Građani Empty
KomentarNaslov komentara: ja sam jedan od te bande   Gornji, Donji i Građani EmptyMon Mar 31, 2008 12:04 am

sve navedene nivoe sam presao.bio jedan frajer obozavao je nivo garaze.sve dok se nije pojavio vlasnik jedne doticne garaze.bio covijek na svom mijestu,veseo lep ali imao je mali snajper u desnoj ruci.na 100metara muvu pogodi koljem.a kamoli frajera na garazi.koji je mislio da je tajni agent 007.vlasnik garaze radio nesta u garazi(kancelarij) a doticni frajer(u daljem tekstu agent007)krao jabuke ali da bi dosao do jabuka morao je da neopazeno predje preko garaze veselog komsije.komsija je imao na garazi dedektor pokreta stare proizvodnje koji je bio u fukciji.(zajebane su te jabuke adam je govorio evi da nedira jabuke i ja sam govorio agentu 007 nediraj jabuke)taman da podje neopazen vlasnik garaze primecuje uljeza na garazi uzima svoj mali snajper i krece na naseg agenta 007......nastavak slijedi u drugom broju. ako zelite nastavak da cujete kraj price i otkrijemo imena ucesnika dajte mi podrsku. insajder
Na vrh Go down
vladoS

vladoS


Broj komentara : 17
Join date : 2008-01-28

Gornji, Donji i Građani Empty
KomentarNaslov komentara: AGENT 007   Gornji, Donji i Građani EmptyFri Apr 04, 2008 1:12 pm

moj Viktore, kao i ti i ja sam bio prisutan tom povjesnom događaju, kada ja Veseli komšija pogodio na neviđen način, mađu nama najvještijeg agenta. Eh, samo šta se tada sve izdešavalo....

daj napiši nastavak priče.
P.S.
agent 007 je trenutno u jendom gradu u RS, bio sam sa njim, prošli vikend, još su vidljivi tragovi i duševna bol nanešena tim POGOTKOM.....
Na vrh Go down
Kesho

Kesho


Broj komentara : 26
Join date : 2008-01-30
Age : 48
Mjesto : Banja Luka

Gornji, Donji i Građani Empty
KomentarNaslov komentara: jeste   Gornji, Donji i Građani EmptyFri Apr 04, 2008 1:22 pm

Ma moj ti Viktore ovo ovdje ti je prava stvar koje si se sjetio. Ja lično nisam prisustvovao nemilom događaju, ali moraš da shvatiš da 007 nije imao nikakve šanse. Naš veseli "sused" nije nikako mogao da promaši (imao je tronožni oslonac i jaku optiku). Nikakva spretnost tu nije mogla pomoći. ako pridodamo i stavku da je dotični sfinkter buster(čitajte veseli komšija) imao i sluh kao od šišmiša. Idea
Nedaj mi se i čuvaj malu Viktoriju. Imaš www.sarakesic.blog.com sa Sarinim slikama. Javi se nekad, i pozdravi Branu. Ciao ragazzo
Na vrh Go down
Kesho

Kesho


Broj komentara : 26
Join date : 2008-01-30
Age : 48
Mjesto : Banja Luka

Gornji, Donji i Građani Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gornji, Donji i Građani   Gornji, Donji i Građani EmptyFri Apr 04, 2008 1:26 pm

Ma jel to NONO iz Marka Jokića 31 četvrti sprat.......????? Shocked
Pa đe si komšija (ako si to ti) sunac ti poljubim. Za sada smo samo na parnim spratovima na forumu. Biće bolje.... Laughing
Piši štogoć
Na vrh Go down
NONO




Broj komentara : 3
Join date : 2008-02-01

Gornji, Donji i Građani Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gornji, Donji i Građani   Gornji, Donji i Građani EmptySun May 18, 2008 11:50 pm

Naravno komsija da sam to ja:sa 4 sprata iz ulice Marka Jokica 31...Neznam da je bio jos neki NONO u Petrovcu.evo kad procitah ovaj tekst sto je Balaban napisao i sam se sjetih tog dogadjaja...bio je to najbrze baceni kamen u istoriji bacanja...nego Savicu Sandokan nam i dan,danas ima poslijedice od tog udara.Jel da?
Pozdrav mojim Komsijama sa parnih spratova a i Balabanima iako su bili na prvom...Balabane jel se sjecas, pekare na A.Stanici, pomenutog Agenta 007 nas i policije...mislim da je i mladji Slavic tu bio ako se nevaram????
Pozdrav svima
Na vrh Go down
srdjan




Broj komentara : 2
Join date : 2008-05-19

Gornji, Donji i Građani Empty
KomentarNaslov komentara: pozdrav za jeams bondovee   Gornji, Donji i Građani EmptyMon May 19, 2008 2:59 pm

sreca sto sto taj veseli komso 007 nije imao u ruci jaja ko braca Balabani ......
Na vrh Go down
LjuKra-100%Srbin

LjuKra-100%Srbin


Broj komentara : 7
Join date : 2008-09-09

Gornji, Donji i Građani Empty
KomentarNaslov komentara: Sandokan vam nikad neće oprostiti   Gornji, Donji i Građani EmptyThu Sep 18, 2008 10:49 pm

Lično poznajem druga Sandokana-dobar čoek al je zera nestašan
Na vrh Go down
Sponsored content





Gornji, Donji i Građani Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gornji, Donji i Građani   Gornji, Donji i Građani Empty

Na vrh Go down
 
Gornji, Donji i Građani
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
PRVA ON LINE KOLNICA :: Your first category :: Your first forum-
Idi na: